Domy wakacyjne, apartamenty wakacyjne

Grecja

Niekończące się kilometry akwamarynowego wybrzeża, wyblakłe na słońcu starożytne ruiny, ostra feta i jeszcze bardziej ,,ostre,, ouzo – poruszające greckie krajobrazy i Grecy pasjonujący się polityką i sztuką a kochający dobrą kawę i plotki. Wkrocz na arenę gdzie rywalizowali sportowcy olimpijscy, popatrz na klasztory Meteory osadzone na szczytach wysokich wapiennych skał, zadumaj się nad majestatem wyroczni w Delfach lub weź udział w rozgwieżdżonym dramacie na świeżym powietrzu.

Tutaj, w Grecji spotkasz sztukę w najmniej oczekiwanych miejscach – naraz dopadnie Cię poruszająca, melancholijna rembetika albo napotkasz zbiór antycznych marmurowych rzeźb niszczejących na dnie Morza Egejskiego. Łatwo zrozumieć dlaczego tak wiele mitów o bogach i gigantach pochodzi z tego zróżnicowanego i rozległego kraju, z bezkresnym niebem, morzem pokrytym wyspami gdzie dni roztapiają się jeden za drugim. Grecja jest magnesem dla każdego, kto uwielbia rozkoszować się wypoczynkiem na świeżym powietrzu. Włóczęgi po brukowanych bizantyjskich ścieżkach, wycieczki do wulkanów, obserwowanie żółwi morskich i delfinów czy przejażdżki rowerowe po bujnych lasach a może wspinaczka skałkowa, kitesurfing, nurkowanie…. w Grecji możliwości są wręcz nieograniczone! Równie dobrze można po prostu wyjść z domu i wskoczyć do łodzi i popłynąć w błękitną dal.

Grecja to kraj balansujący pomiędzy przeszłością teraźniejszością i przyszłością naznaczony wpływami innych krajów i nacji. Grecy to ludzie z pasją, pełni namiętności i żarliwości, więc nic dziwnego, że pomimo obecnego kryzysu to właśnie ta ich pasja prowadzi ich naprzód. Ten, pozornie zmęczony wyzwaniami, kraj pełen jest ludzi naprawdę kochających życie.

Poniżej znajdziecie ofertę domów wakacyjnych i kwater prywatnych w Grecji